O nas

Centrum Kompetencji Zawodowych Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego Sp. z o.o. powstał na mocnych filarach Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowego, który działalność szkoleniową prowadził od 2006 roku.

CKZ OZPTD Sp. z o.o. posiada ośrodki szkolenia zlokalizowane na terenie całego kraju.

W ośrodkach szkolenia CKZ OZPTD Sp. z o.o. przeprowadzane są następujące szkolenia:

  • kwalifikacja wstępna
  • kwalifikacja wstępna przyspieszona
  • kwalifikacja wstępna uzupełniająca
  • kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona
  • szkolenie okresowe
  • prawo jazdy kat. B, C, CE

W trosce o najwyższą jakość prowadzonych szkoleń, ośrodki szkolenia wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt szkoleniowy.

Pojazdy spełniają wymagania ustawowe. Każda osoba szkolona otrzymuje Podręcznik Kierowcy Zawodowego stanowiący podsumowanie wiedzy przekazywanej na szkoleniu. Kadra wykładowców CKZ OZPTD Sp. z o.o. obejmuje wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzielą się z kursantami fachową wiedzą i doświadczeniem aby jak najlepiej przygotować ich do wykonywania zawodu kierowcy.

Skuteczność szkoleń CKZ OZPTD Sp. z o.o. potwierdza wysoka zdawalność testów kwalifikacyjnych przeprowadzanych przez przedstawicieli poszczególnych Wojewodów po zakończeniu szkolenia!

Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego współpracuje z Powiatowymi Urzędami Pracy na terenie całego kraju. Oznacza to, iż osoby bezrobotne mają możliwość dofinansowania całości lub części kosztów szkolenia. Realizowane są również projekty współfinansowane z UE. Partnerem w szkoleniach są Zakłady Doskonalenia Zawodowego na terenie całego kraju.

CKZ OZPTD Sp. z o.o.

pl. Konstytucji 3 Maja 7/3
64-920 Piła